ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19906 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Anna K. vydává po šesti letech nové album

0 jsk 23.10.2023

Nové album Anny K. nazvané Údolí včel vznikalo v průběhu posledních 6 let a představí 9 autentických skladeb plných citu.

„Je to taková moje láskyplná výpověď. Je to velmi osobní album plné životní pravdy, prožitků. Je o síle vztahu, síle lásky. To může znít jako klišé, ale tak to opravdu není. Je o pocitu sounáležitosti, který člověku pomáhá překonat obrovské pády, až na samé dno, ale také intenzivně vnímat pocity radosti a vítězství,“ říká o nově vydaném albu Anna K.

Všechny skladby, které na albu jsou, napsal i tentokrát partner Anny K., kytarista Tomáš Vartecký.  Spolupracovali na něm šest let v různých životních etapách.  Rodilo se postupně v jejich domácím studiu ve Vraném nad Vltavou. Na albu se vedle Tomáše Varteckého podílel mj. i kytarista skupiny Bon Jovi Phil X a někdejší bubeník skupin Foreigner a Whitesnike Brian Tichy. Několika písničkám dal výslednou podobu slavný americký producent Chris Lord-Alge (Green Day, Billy Talent, Muse a další).

Za mixem šesti skladeb stojí hudebník Peter Aristone, který se stal nedávno členem Chrise Lorda-Alge týmu a také jednu skladbu míchal Pavel Bohatý, člen kapely Anny K.  O mastering alba se postaral Dale Becker, několikanásobně nominovaný na Ceny Grammy.

Tagy: