ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19699 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Anna K: Charitativní aukce

0 Redakce 20.3.2009

Zpěvačka Anna K. je přesně v polovině jejího Aukro Best Of Tour, kde s ní jako host koncertuje objev roku, Marek Ztracený.

Ve vyprodaných sálech Anna K. rekapituluje svou patnáctiletou sólovou kariéru a se svou kapelou fanouškům přinášejí ty největší hity zpěvačky.

Annu K. doprovází její skvělá kapela ve složení – legendární Vladimír "Guma" Kulhánek, Jiří Janouch, Jarda Drápala, Roman Helcl nebo Pavel Bohatý.

V těchto dnech také právě vrcholí charitativní aukce, která probíhá na portále Aukro.cz. V rámci aukce draží Anna K. např. svou kytaru, na kterou byla nahrána píseň Cukr z alba Noc na zemi, dále je v dražbě bezdrátový mikrofon i s vysílačkou, se kterým Anna K. absolvovala turné Večernice, draží se i další zajímavé osobní věci zpěvačky, např. velkoformátová fotografie, na které je Anna K. v Paříži – zajímavé je, že Anna K. vyfotila sama sebe. V dražbě je také kravata Marka Ztraceného.

Aukce potrvá na aukru až do 26. 3. 2008. Výtěžek dražby bude věnován ve prospěch Nadace Terezy Maxové, se kterou Anna K. spolupracuje už mnoho let. Fanoušci Anny K. mají tak možnost získat zajímavé předměty, ale hlavně přispět na velice záslužnou činnost nadace, která se stará o opuštěné děti.

Z Aukro Best Of Tour ještě zbývají tyto koncerty:
20.03. Zábřeh na Moravě, Kulturní dům
21.03. Pardubice, Žlutý pes
25.03. Praha, Lucerna Music Bar
04.04. Velké Meziříčí, Jupiter
09.04. Trutnov, Dům kultury
18.04. Jablonec, Woko