ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5380 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Animal Music ve znamení nových i prověřených jmen

0 jsk 5.2.2024

První pololetí roku 2024 bude u hudebního vydavatelství Animal Music ve znamení nových uměleckých spoluprací, ale i pokračování těch dlouhodobých.

Novými jmény v katalogu Animal Music budou dvojice Irena a Vojtěch Havlovi, projekt Ridiny Ahmedové a Petra Tichého Hlaskontrabas rozšířený do podoby okteta (na snímku) a jazzový kvartet trumpetisty Jiřího Kotači a švédského kytaristy Alfa Carlssona.

Těmi navazujícími projekty budou nová alba klasických interpretů – klavíristky Terezie Fialové a violoncellisty Jiřího Bárty, jazzového skladatele a kontrabasisty Jaromíra Honzáka a v neposlední řadě srdcový projekt majitele vydavatelství Petra Ostrouchova, v němž se věnuje odkazu legendárního filmového skladatele Zdeňka Lišky.

Typickým rysem edice je tedy opět žánrová různorodost se záměrem přinášet posluchačům hudbu, kterou lidé, kteří za vydavatelstvím stojí, Petr a Natálie Ostrouchovi, sami obdivují. Animal Music, toto „malé vydavatelství velkých talentů“ funguje na českém hudebním trhu již osmnáctým rokem a v katalogu má více než sto dvacet alb a řadu ocenění.

Tagy: