ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27250 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Angelina Jolie a Brad Pitt budou točit na Maltě

0 jsk 9.7.2014

Americký herecký pár Angelina Jolie a Brad Pitt bude natáčet na Maltě, v zálivu Mgarr ix-Xini na ostrově Gozo. Informaci amerického týdeníku Us Weekly potvrdil maltský premiér Joseph Muscat.

„Jsem šťastný, že si hollywoodští producenti pro svůj projekt vybrali Maltu. Bude nám ctí hostit pana Pitta a paní Jolie spolu s rodinou už podruhé během několika pár let. Jsem si jistý, že tento film pomůže našemu sesterskému ostrovu Gozo dostat se na mapu,“ řekl.

Dvojice na Maltěbyla už během natáčení snímku Světová válka Z (2013), v němž se Pitt představil v hlavní roli. Nejmenovaný zdroj pro zmíněný magazín uvedl, že rodina plánuje přijet na ostrov koncem srpna, přičemž by tam měla pobýt přibližně osm týdnů.

Angelina Jolie nedávno pro americkou relaci Extra řekla, že chystaný snímek bude experimentální. „Bude to jeden z těch filmů, které máme rádi, ale obvykle nás do nich neobsazují. Bude experimentální a nezávislý. Umožní nám zahrát si spolu a také zkoušet nové věci,“ vyjádřila se herečka, která je i autorkou scénáře.