ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30199 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Aneta Langerová vyrazí na turné s Korben Dallas

0 jsk 18.12.2019

Aneta Langerová se poprvé se slovenskou kapelou Korben Dallas setkala v roce 2015, kdy natočili symfonickou skladbu Sen. Po čtyřech letech opět spojí síly, tentokrát při mnohem větším projektu – vydají některé společné písně a na jaře vyrazí na československé turné.

„S Anetou jsme mluvili o bližší spolupráci od doby, kdy jsme spolu nahráli Sen a vystoupili spolu na největším slovenském festivalu Pohoda. Křtila nám v Praze dvě poslední alba, vícekrát jsme měli možnost zahrát si naši dosud jedinou společnou písničku, ale nikdy nebyl správný čas na nic víc. Nyní přišel,“ říká zpěvák Korben Dallas Juraj Benetin.

„Když mě před několika lety poprvé oslovili kluci z Korben Dallas, neznala jsem jejich tvorbu,“ říká Aneta Langerová. „Nabídli mi jednu skladbu, ze které jsem byla nadšená. V jejich společnosti se od té doby cítím velmi dobře a těším se na další společné chvíle.“

Koncertní program na turné bude složen ze tří částí. Kromě společného materiálu zahrají Korben Dallas i Langerová se svou kapelou vlastní skladby. Jako host se na koncertech představí i zpěvačka a violoncellistka Dorota Barová, která hrála s více členy Korben Dallas v projektu Tugriki a působí i v doprovodné kapele Langerové.

Aneta Langerová & Korben Dallas:
24. 3. – Olomouc, S-klub
25. 3. – Ostrava, Akord
26. 3. – Brno, Sono Centrum
27. 3. – Pardubice, Žlutý pes
28. 3. – Praha, Palác Akropolis
3. 4. – Trenčín, Piano club
4. 4. – Banská Bystrica, Robotnícky dom
5. 4. – Košice, Tabačka
7. 4. – Žilina, Mestské divadlo
8. 4. – Bratislava, Majestic Music Club