ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28114 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Aneta Langerová vyjíždí na akustické turné

0 Redakce 6.12.2011

Aneta Langerová připravila na letošní prosinec akustické turné po českých a moravských městech. Vyjde tak vstříc fanouškům, kteří si přáli ji slyšet s akustickým zvukem v intimnějším prostředí a na netradičních místech.

Během turné navštíví jen pár měst. I proto se turné jmenuje Pár míst. Koncerty se navíc budou konat v menších sálech, kde bude omezený počet míst a jen k sezení. Prostory pro koncerty byly vybrány ve spolupráci s radnicemi jednotlivých měst a například ve Šternberku se diváci mohou těšit na vystoupení v Hodovním sále tamního hradu.

Aneta zahraje jen za doprovodu piána a smyčcového tria ve složení housle, viola a violoncello. Na koncertech zaznějí v nových úpravách například píseň Vzpomínka z posledního alba Jsem, Vysoké napětí, Malá mořská víla i písně, které na koncertech tak často nehraje, například Poplach nebo Němá. A samozřejmě nebudou chybět hity V bezvětří, Voda živá nebo Hříšná těla křídla motýlí.

Jako host turné se představí letošní andělský objev roku skupina Republic of Two, která právě vydala své nové album The End of War. Na první koncerty turné zbývá v předprodejích už jen pár posledních lístků.

Termíny koncertů

 7.12. Vimperk – Hotel Zlatá Hvězda
14.12. Moravské Budějovice – MKS Beseda
15.12. Hrad Šternberk – Hodovní sál
20.12. Kyjov – Dům kultury, divadelní sál
22.12. Praha – kino Bio Oko
23.12. Praha – kino Bio Oko

tz