ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22114 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Amy Winehouse se prý v deseti letech pokusila o sebevraždu

0 jsk 14.5.2013

Zesnulá britská zpěvačka Amy Winehouse se údajně už jako desetiletá pokusila o sebevraždu. Ve své nejnovější knize Amy Winehouse: The Untold Story to tvrdí spisovatelka Chloe Govanová. Té prý tuto informaci předal nejmenovaný kamarád zpěvačky, jenž ji tehdy našel poté, co se předávkovala léky.

Amy Winehouse se údajně chtěla zabít necelý rok poté, kdy její otec Mitch opustil matku Janis kvůli jiné ženě. „Amy si prošla velice bolestivým obdobím poté, kdy se rodiče rozešli. Mohla se tvářit, že se jí to netýká, ale to, že její otec opustil matku kvůli jiné ženě, bylo v jejích očích absolutně neodpustitelné. Našel jsem ji v bolestech, jak se drží za břicho. Kolem úst se jí začala tvořit pěna a oči se jí protáčely. Předávkovala se léky, protože už nechtěla žít. Řekla mi, že chce navždy usnout,“ uvedl kamarád.

V uvedené knize se také píše o tom, že Amy Winehouse byla fascinována takzvaným Klubem 27, jehož členy jsou Kurt Cobain, Jim Morrison, Jimi Hendrix nebo Janis Joplin. Všechny je spojuje to, že zemřeli v sedmadvaceti letech. „Amy mi mnohokrát řekla, že si myslí, že zemře mladá a že ví, že se stane členkou Klubu 27. Mám pocit, že chtěla zemřít jako legenda,“ řekl zpěvaččin kadeřník Alex Foden.