ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4996 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Amy Winehouse prý nerozeznávala dny v týdnu

0 Redakce 10.8.2011

Na sklonku svého života přestala prý Amy Winehouse rozeznávat dny v týdnu. V rozhovoru pro britský list Mail On Sunday to řekl její kamarád Kristian Marr. Zpěvačka nečekaně zemřela 23. června letošního roku ve věku 27 let.

Marr se s ní znal sedm let. Listu řekl, že v posledních týdnech pila velké množství alkoholu a ze svého domu v Camdenu prakticky nevycházela. Byla prý znuděná životem a alkoholem údajně řešila i strach s paparrazzi, kteří ji neustále pronásledovali.

„Problém nastal, když drogy nahradila alkoholem. Jejím oblíbeným nápojem bylo bílé víno. Postupem času se dobrala do stádia, kdy z lůžka vstala jenom proto, aby si nalila novou skleničku,“ tvrdí Marr. „Kvůli pití se přestala i orientovat v čase. Nerozeznala noc ode dne a nebyla schopna určit, jaký den v týdnu právě je.“

Podle Marra bylo tragédií,  že se neustále mluvilo o tom, jak se ničí alkoholem a drogami. Ona prý skutečně těmto návykům podléhala, ale nemohla vstát, vyjít ven a ukázat světu, že ještě žije. Její sebevědomí bylo příliš podlomené strachem, který prožívala.

„Znal jsem ji řadu let a myslím, že jsem uměl poznat, v jakém je skutečně stavu. Podle mě nic nenasvědčovalo tomu, že je nejhůř,“ dodal Marr.

JŠp