ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21362 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Amy Winehouse pila, jako by měla zemřít

0 Redakce 26.7.2011

Podle listu Daily Mail strávila posledních sedm dní před svou sobotní smrtí britská  zpěvačka Amy Winehouse v alkoholovém oparu. Jeden z jejích přátel deníku řekl: „Byly to hlučné a dlouhé mejdany. Pila tak, jako by měla zemřít.“

Přestože oficiální  příčina smrti zatím nebyla zveřejněna, všeobecně se soudí,  že jí bylo nadměrné užití alkoholu nebo drog, případně  jejich spojení. K této hypotéze se kloní většina britských médií, stejně tak mnozí zpěvaččini kolegové ve svých vzpomínkách hovořili o tom, že život jí vzala závislost. Policie se ovšem od těchto spekulací distancuje a tvrdí, že čeká na oficiální výsledky pitvy.

Smrt Amy Winehouse byla šokem i pro jejího bývalého manžela Blakea Fieldera-Civila. „Nemohu uvěřit, že nežije. Mé oči nikdy nepřestanou plakat. Nikdy nebudu nikoho milovat tak, jako ji,“ prohlásil.

Objevily se již také  první náznaky, že bude vydáno nedokončené nové album Amy Winehouse. Podle listu Daily Telegraph existuje většina písniček v podobě demonahrávek, nicméně materiálu pro novou desku, kterou připravovala v posledních měsících, prý je k dispozici dost.

„Je jasné, že po smrti Amy se její písničky stanou žádanější a její vydavatelství bude chtít nabídnout i další,“ řekl časopisu Mojo Phil Alexander ze společnosti Universal Music, u níž Amy Winehouse své desky vydávala.

JŠp