ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6209 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Amy Winehouse navštěvuje prý jako duch svého otce

0 jsk 4.1.2018

Mitche Winehousea, otce zesnulé britské zpěvačky Amy Winehouse, prý navštěvuje její duch. Vyjádřil se tak v rozhovoru pro britský deník The Sun, v němž uvedl, že ho dcera neustále duchovně provází.

Někdy se mu podle jeho slov dějí zvláštní věci. V jejich domě v Kentu například její duch sedává na jeho posteli. „Přijde a sedne si na konec mé postele. Jen tam tak sedí a vypadá jako ona, s tou její krásnou tváří, a dívá se na mě. Zeptám se jí, jestli je v pořádku, protože jsem nervózní, když tam je. Ale je svým způsobem uklidňující, že je při mně,“ uvedl.

Mitch Winehouse věří, že ho Amy přišla jednou navštívit i v podobě ptáka, kterého měla vytetovaného na ruce. „Týden po její smrti jsem byl v domě své sestry, slyšeli jsme bouchnutí a do skla narazil drozd, který vypadal stejně jako ten na jejím tetování. Přišli jsme k němu, zvedli ho a položili na bidlo. Stalo se to v noci, kdy ptáci nelétají, a on se vrátil a sedl si mi na nohu. Když jsme ho znovu vrátili, přišel, sedl si mezi nás a zpíval. Nyní všude vidím drozdy. Vy si pomyslíte, že je to jen pták, ale já vím, že je to ona,“ řekl a dodal, že je mnoho věcí, které se mu stávají a neumí je vysvětlit.