ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6018 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Americká zpěvačka Mindy McCready se zastřelila

1 jsk 19.2.2013

Sedmatřicetiletá americká countryová zpěvačka Mindy McCready byla nalezena v neděli mrtvá. Podle policie zřejmě spáchala sebevraždu, podle amerických médií se zastřelila. Byla nalezena na verandě svého domu v Heber Springs v Arkansasu a příčinou smrti byla střelná rána. Její bývalý partner byl v lednu letošního roku nalezen mrtev na stejné verandě. Také jeho smrt policie vyšetřuje jako sebevraždu.

I když se zpěvačce profesionálně vedlo a byla velmi úspěšná, v soukromí měla řadu problémů a několikrát se už dříve pokusila o sebevraždu. V roce 2004 dostala podmínku kvůli nepovolenému užívání léků na předpis, o tři roky později musela do vězení, protože řídila auto opilá a porušila podmínky podmínečného propuštění. Krátce poté ji zmlátil její tehdejší partner, který byl kvůli tomu obžalován z pokusu o zabití.

V roce 2005 se pokusila o sebevraždu, téhož roku se předávkovala drogami a o tři roky později přišel další pokus o sebevraždu. V květnu 2010 se countryová hvězda znovu předávkovala a skončila v nemocnici. Bylo to krátce poté, kdy v televizním pořadu tvrdila, že se závislosti na drogách již definitivně zbavila.