ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5370 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Americe řeší případ znásilnění členů polských Decapitated

0 jsk 15.12.2017

Všechny čtyři členy polské deathmetalové skupiny Decapitated, kteří ve Spojených státech čelí obvinění ze znásilnění, propustili. Michala Lysejka, Rafala Piotrowskiho a Huberta Więceka pustili již 22. listopadu a ve středu se dostal na svobodu i čtvrtý člen skupiny Waclaw Kieltyka. Všichni čtyři však museli odevzdat pasy a nesmí vycestovat ze státu Washington.

Soud s obviněnými členy Decapitated, který se měl konat 18. prosince, se přesouvá na 16. ledna. Členové skupiny jsou obviněni z toho, že 31. srpna po svém koncertě ve městě Spokane znásilnili fanynku. Zatkli je 9. září po koncertě v Los Angeles.

Ženu měli znásilnit postupně všichni čtyři ve svém tourbusu. Hudebníci obvinění odmítají a u soudu pro ně svědčil i Andy Marsh, člen skupiny Thy Art Is Murder, která v osudný večer vystupovala jako předkapela Decapitated. Marsh vypověděl, že fanynka ke zraněním, o kterých tvrdí, že je utrpěla při brutálním vícenásobném znásilnění členy skupiny, přišla údajně při násilném tancování, během kterého si mlátila ruce a tělo o kovové zátarasy.

Tagy: