ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5579 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Album Michala Prokopa vyjde na konci října

0 Petr Hašek 20.10.2012

Po několika odkladech je již zřejmé, že nové album zpěváka, skladatele a moderátora Michala Prokopa nazvané Sto roků na cestě vyjde 30. října.

„Původně jsme plánovali vše stihnout do léta. Nakonec se ale nahrávání protáhlo o několik měsíců, ne nadarmo nese deska název Sto roků na cestě,“ říká Prokop.

Na první studiové desce po šesti letech od alba Poprvé naposledy najdou posluchači dvanáct skladeb, jejichž autory jsou sám zpěvák, dále Petr Skoumal a Jan Hrubý. Texty obstarali Pavel Šrut a Jan Lacina. Fanoušci mohou očekávat desku, která je opět velmi pestrá.

„Chvíli rockově bluesová, chvíli trochu najazzlá, chvíli písničková, chvilku i country, postavená na skvělých textech. Kořeny má v létech šedesátých, zvuk poučený jednadvacátým stoletím,“ líčí Prokop.

Nahrávku je již nyní možné objednat za zvýhodněnou cenu zpěvákových internetových stránkách, od 30. října bude k dostání exkluzivně na těchto stránkách, od 5. listopadu pak také v kamenných a internetových obchodech. Podzimní turné, na kterém již nové písně zní, vyvrcholí 19. prosince křtem v pražském Divadle Archa.

tz