ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12538 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Adam Lambert myslí na album, nabídka Queen ale visí ve vzduchu

0 Redakce 21.12.2011

Americký zpěvák Adam Lambert připravuje k vydání druhé studiové album Trespassing. Na trhu se objeví 19. března 2012 a prvním singlem z něho je skladba Better Than I Know Myself, která šla do prodeje na iTunes i do ostatních digitálních obchodů 20. prosince.

Lambert, jenž byl producentem alba, popisuje jeho vznik jako „vzrušující cestu posledními dvěma roky svého života“.

Bylo to pro mě přerodové období a já bych chtěl opravdu dělat muziku tak, jak jsem ji v té době prožíval. Písničky z alba Trespassing reflektují všechny vzestupy a pády mého života,“ řekl.

Kromě toho, že se finalista soutěže American Idol autorsky podílel na většině písniček, pozval si ke spolupráci i další cenami ověnčené hvězdy, ať už z řad zpěváků, producentů nebo skladatelů. Na kolekci se podíleli Pharrell Williams, Dr. Luke, Claude Kelly, Benny Blanco, Bonnie McKee, Nile Rogers, Sam Sparro, Bruno Mars, Nikka Costa nebo BC Jean.

Adam Lambert má navíc nabídku od skupiny Queen, aby se k ní přidal na post zpěváka při nejbližším turné. Nebyla by to pro něho nová zkušenost. S britskou kapelou se už na pódium postavil při letošním předávání MTV European Music Awards a vzdal tak hold Freddiemu Mercurymu, svému idolu. Při té příležitosti odzpíval písničky The Show Must Go On a We Will Rock You/We Are The Champions.

JŠp