ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9703 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Adam Lambert bude zpívat s Queen

0 Redakce 3.2.2012

Třicetiletý americký zpěvák Adam Lambert bude novým zpěvákem legendární britské skupiny Queen a vyrazí s ní na plánované letní koncertní turné. Řekl to serveru nme.com.

Kytarista Brian May a bubeník Roger Taylor, dva zbylí členové původní sestavy Queen, se s Lambertem dobře znají a o jejich spojení se hovořilo již na konci loňského roku. V roce 2009 s ním vystoupili při přenosu finále televizní soutěže Idol (Lambert v soutěži skončil druhý) a v listopadu loňského roku se jako trio představili během ceremoniálu MTV Europe Music Awards.

Adam vyzrál. Je skvělým zpěvákem s neuvěřitelným hlasem,“ řekl Taylor loni v listopadu.

Lambert nyní ohlásil, že v letošním roce odehraje s Queen koncertní turné a představí se mimo jiné na festivalu v Knebworthu, kde se konal poslední koncert Queen s původním zpěvákem Freddiem Mercurym v sestavě.

Chceme vzdát Freddiemu hold a zahrát s kapelou všechny ty slavné písničky. Děláme to proto, aby hudba Queen stále žila. Věříme, že Freddie by byl rád,“ řekl Lambert a dodal: „Freddieho ale nelze nahradit někým jiným. To není můj cíl, protože to nelze.“

JŠp