ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7062 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

50 Cent si v novém Stallonově spektáklu nezahraje

0 Redakce 28.3.2009

Ještě minulý týden se oficiálně mluvilo o tom, že v novém akčním filmu Sylvestra Stallona The Expendables nahradí původně ohlášeného Foresta Whitakera rapper 50 Cent.

Whitaker musel totiž kvůli měsíčnímu odkladu natáčení začít pracovat na jiném projektu. I teď však zůstává role žoldáka Hale Ceasara neobsazená a spekuluje se o Terry Crewsovi, který se v létě objeví v trháku Terminator Salvation. Pro mnohé nadšence je odchod 50 Centa úlevou, Sylvester Stallone před nimi musel jeho obsazení minulý týden obhajovat. „Rozladěnost kvůli obsazení 50 Centa je pochopitelná, ale není fér,“ řekl. „Pokud někdo umí komunikovat v jednom médiu, umí komunikovat i v dalším, když se podaří jeho talent dostat na povrch a ostatní ho podpoří. Proto mi věřte, že výměna 50 Centa neboli Curtise Jacskona za Foresta Whitakera je dobrá.“ Nyní se však spekuluje o tom, zda si vše nerozmyslel sám Stallone. Podle některých zdrojů dostal 50 Cent z filmu padáka, oficiální důvod je však ten, že musí dokončit své nadcházející album Before I Self Destruct, které má vyjít v červnu.

Film by měl vyprávět o partě žoldáků, kteří se chystají v Jižní Americe svrhnou diktátora. Testosteronovou přehlídku Sylvester Stallone napsal, bude ji režírovat a sám si v ní také zahraje. V dalších rolích by se měli objevit Mickey Rourke, Jason Statham a Jet Li. Spekulovalo se také o Dolphu Lundgrenovi a Arnoldu Schwarzeneggerovi. Pokud k tomu dojde, můžeme se těšit na filmový osmdesátkový revival.

MV