ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16048 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

50 Cent letos vydá dvě alba

0 Redakce 18.3.2009

Nedávno jsme informovali o tom, že Eminem přichystá tento rok pro své fanoušky hned dvě desky. Jeho dlouholetý parťák a chráněnec 50 Cent nedávno řekl, že to byl právě on, kdo Eminemovi tenhle nápad vnuknul.

Ani jemu však už jedno avizované album nestačí a chystá pro své příznivce to samé. „Nová zpráva je, že vydám dvě alba,“ řekl 50 Cent. „Měl jsem možnost nahrávat, protože jsem plánoval vydat album v prosinci. Nepodařilo se ale s Dr. Dre nahrát všechno, protože nebyl čas to smíchat. Zatím jediná zmixovaná píseň, na které jsem dělal s Dr. Dre, je I Get It In – ta je právě teď venku. To je fajn, ale potřebuju smíchat i zbytek, abych svůj projekt mohl předvést veřejnosti.

To je trochu zvláštní vysvětlení toho, proč se vydání desky zdrželo. Pravda bude spíš taková, že Dr. Dre má dost práce na Eminemově novince a 50 Cent se jim rozhodl vyklidit cestu. Původně se měla jeho deska objevit na pultech už v únoru, teď je však jeho dvojitý projekt Before I Self Destruct naplánován na červen. To znamená až po Eminemově první letošní desce Relapse, která má vyjít 19. května. V nejbližší době rapper chystá dubnové koncerty společně s Fall Out Boy. Jeho poslední deska Curtis je z roku 2007. Tehdy prohrál mediálně nafouklý souboj s Kanye Westem, jehož album Graduation se prodávalo lépe.

MV