ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11146 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

4 Tenoři mají Zlatou desku

0 jsk 3.2.2023

4 Tenoři mají za sebou mimořádně úspěšný rok, kdy získali Platinovou desku Supraphonu za debutové album, dvakrát za sebou zaplnili pražské Forum Karlín, v rámci vyprodaného turné po Česku i Slovensku oslavili už svůj 100. koncert, podpořili nadační fond Be Charity a vydali druhé album, které právě v těchto dnech (podle pravidel IFPI-ČR) dosáhlo na statut Zlaté desky.

Diář 4 Tenorů na letošní rok je už bezmála zaplněný. Většina jarních a letních koncertů je vyprodaná a zájem o jejich vystoupení přišel i ze zahraničí. V lednu započala také slibná spolupráce s Filharmonií Bohuslava Martinů, v létě je čeká speciální Hradozámecké turné po českých a slovenských nádvořích a také přijali pozvání do show Královny popu i na festivaly: Sedmihorské léto, Festival Jaroslava Svěceného v Klášterci nad Ohří, Plaňanyfest a v září pak otevřou Hudební festival v Kroměříži. Už nyní je skoro vyprodaný jejich vánoční koncert, jenž se uskuteční 15. prosince v pražské Lucerně.

„Naším cílem je rozdávat radost a věřím, že se nám to daří. Klukům dávám termíny už na roky 2024 a 2025, kdy je čekají nejenom další koncerty s Filharmonií Bohuslava Martinů pod vedením dirigenta Leoše Svárovského, ale také první vystoupení v Německu,“ uvedl producent Janis Sidovský.

(foto: Martin Kubica)