ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27390 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

100°C & Toxique v Paláci Akropolis

0 Redakce 3.11.2008

Před lety raketově odstartovaná kariéra skupiny 100°C je nyní po třech řadových deskách pevně usazená na špici klubové scény a „stupně“ dnes spolehlivě kombinují akustické nástroje, elektroniku s netradičním, výrazným image.

S aktuální deskou Brant Rock se představí tuto středu 5.11. v Paláci Akropolis. Vystoupí společně se žhavou novinkou poslední doby, retropopovými Toxique.

Palác Akropolis bude od 19:30 hostit netradiční večírek plný hudby, vizuálních artefaktů, masek a podium oživí také zajímavě zpracovaná scéna. Akci otevřou Toxique, jejichž hudbu na pomezí retropopu, souljazzu a grooverocku obohacuje show zpěvačky Kláry Vytiskové a také „nehrající člen“ červená sedačka.

100°C v současnosti uvádějí do oběhu již druhý videoklip z aktuální desky Brant Rock ke skladbě Who I Am. Pilotní singl na skladbu Cream momentálně vysílá evropská mutace MTV a byl nominován na nejlepší klip roku v RGM Hudebních cenách Óčka 2008. Ač Toxique vznikli teprve v roce 2006, se svým eponymním debutem a klipem k singlu Two Sides se již stihli dostat do první padesátky nejhranějších rádiových skladeb, být nominováni v RGM Hudebních cenách Óčka v kategorii objev roku a rychle si vydobyli respekt na tuzemské scéně.

 


5.11.2008 – Praha, Paláck Akropolis