ivermectina dosis niños gotas ivermectina gotas precio drogas la rebaja ivermectina para cães dosagem does ivermectin kill mites on goats nih ivermectin ivermectin in covid 19 medscape ivermectin for human consumption for sale is ivermectin otc
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 32964 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Eliška Křenková jako múza hudebníka Martina Kyšperského

0 jsk 8.6.2021

O lásce, odplouvání a múzách. Tak zní podtitul nového celovečerního snímku Marťanské lodě režiséra Jana Foukala natočeného v žánru filmové romance. Do hlavních rolí dvojice Elišky a Martina obsadil Foukal Elišku Křenkovou a hudebníka Martina Kyšperského z kapely Květy.

Při spolupráci na Marťanských lodích se sešlo rovnou několik hudebních osobností. Kromě Kyšperského i textař a skladatel Albert Romanutti z kapely Bert & Friends nebo hudební producent Ondřej Ježek. Tvůrci nyní představují první ukázku ve formě hudebního videa s názvem Jablka a zároveň vychází i soundtrack k filmu. Marťanské lodě uvede do kin 16. září společnost Falcon.

„V Marťanských lodích hraje hudba podstatnou roli a zní, když se hlavní hrdinové Martin a Eliška poprvé setkají. Tóny pomáhají navázat jejich citový vztah. Píseň Jablka jsem ve filmu věnoval své múze, kterou hraje Eliška Křenková,“ říká Martin Kyšperský, představitel hlavního hrdiny a autor písně Jablka, kterou nově nahrál v akustické verzi pro účely filmu. Na hudební scéně je mj. známý i jako textař, spolupracoval například s Lenkou Dusilovou na třemi Anděly oceněném albu Řeka.

Komentáře