ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 57711 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

Vladimír Mišík: Pocit z filmu jsem měl skvělý

0 jsk 27.3.2017

Osmého března oslavil skladatel, kytarista a zpěvák Vladimír Mišík sedmdesáté narozeniny. Při té příležitosti měl premiéru dokumentární film režisérky Jitky Němcové Nechte zpívat Mišíka, a také vyšla jubilejní edice jeho slavné první sólové desky. O týden později, ve středu 15. března, byl na koncertě v pražské Malostranské besedě oceněn Jubilejní diamantovou deskou Supraphonu. Album, známé spíš… Pokračovat »

Vyjde album se skladbami vůdce vražedné sekty Charlese Mansona

0 jsk 22.3.2017

Americkému zločinci a vůdci vražedné sekty Charlesovi Mansonovi vyjde album s částí jeho vězeňských písní. Nabídne skladby, které Manson za mřížemi nahrál v 80. letech. Některé byly dostupné na albech Saints Are Hell on Earth a Live at San Quentin. Informaci přinesl britský hudební magazín New Musical Express (NME). Vydání nové desky organizuje Malcolm Tent,… Pokračovat »

Posledním potvrzeným headlinerem Glastonbury je rekordman Ed Sheeran

0 jsk 20.3.2017

Britský zpěvák Ed Sheeran oznámil, že vystoupí na festivalu Glastonbury, který se bude konat od 21. do 25. června letošního roku v anglické obci Pilton. Ohlásil to prostřednictvím služby Instagram. Následně tuto informaci potvrdili i organizátoři festivalu. Ed Sheeran se představí na Glastonbury v neděli 25. června na Pyramid Stage, přičemž svým koncertem akci uzavře…. Pokračovat »

Metallica zahraje 2. dubna 2018 v Praze

0 jsk 16.3.2017

Americká legenda Metallica vydala loni album Hardwired… to Self-Destruct a ohlásila k němu světové turné. Pořádající agentura Live Nation oznámila, že jednou ze zastávek bude i Praha. Metallica vystoupí 2. dubna 2018 v O2 areně. V roli předskokana zahrají norští Kvelertak. Evropská část WorldWired tour bude odstartována dvěma koncerty v Amsterdamu 4. a 6. září 2017. Vstupenky se… Pokračovat »

Martina Bárta představila píseň My Turn, s níž pojede na Eurovizi

0 jsk 13.3.2017

V letošním roce bude na Eurovision Song Contest, písničkové soutěži v ukrajinském Kyjevě, reprezentovat Českou republiku u nášsnepříliš známá zpěvačka Martina Bárta s písní My Turn. Je to skladba od britského autora Kylera Niko a byla vybrána z více než tří stovek z celého světa, které obdržela odborná porota české účasti na Eurovision Song Contest. V ní zasedli Martin Kumžák,… Pokračovat »

Priessnitz: V obýváku se takové album natočit nedá

0 Redakce 7.3.2017

Do nového roku vstoupili jeseničtí Priessnitz na vyprodaném koncertě v pražském Lucerna Music Bar, kde formace okolo Jaromíra Švejdíka zahrála v půli ledna s Tata Bojs na benefičním Koncertě (nejen) pro šumavskou divočinu č. 7. V rámci vystoupení Priessnitz potěšili fanoušky jak staršími skladbami, tak řadou novinek z loňského alba Beztíže včetně písně Daleko, k níž kapela… Pokračovat »

Daniel Landa: Další kniha nebyla v plánu, ale je na světě

0 Redakce 3.3.2017

Čtyři roky. Tak dlouho Daniel Landa na veřejnosti vystupoval jako kouzelník Žito. A jelikož se na podzim loňského roku se svým alter egem nadobro rozloučil, potřebuje se ze svých pocitů vypsat. Po knížce Všeník, který sepsal během své měsíční mise na Bali, tak nyní napsal Obvšeník, který vznikl na Novém Zélandu. Psaní vyjde Daniela Landu… Pokračovat »

Oscary ovládl La La Land, filmem roku je Moonlight

0 jsk 27.2.2017

Noční již 89. udělování cen americké Akademie filmových umění a věd Oscar v hollywoodském Dolby Theatre ovládl muzikál La La Land, který získal šest prvenství ze čtrnácti nominací. Cenu pro nejlepší film ale dostalo drama Moonlight. To za vítěze prohlásili až po upozornění tvůrců La La Landu, kteří již na pódiu děkovali za svůj triumf. Nesprávného… Pokračovat »

Jay Z bude jako první rapper ve Skladatelské síni slávy

0 jsk 24.2.2017

Amerického rappera Jay Z uvedou letos do Skladatelské síně slávy. Stane se tak prvním hip-hopovým interpretem, který dosáhne takového ocenění. Rappera nominovali loni hned při první příležitosti, protože jedním z kritérií je minimálně dvacetiletá kariéra autora. Jay Z vydal debutové album Reasonable Doubt v roce 1996. Do Skladatelské síně slávy se letos kromě něj dostanou… Pokračovat »

Na Berlinale vyhrál maďarský film, ocenili i snímek s Miroslavem Krobotem

0 jsk 20.2.2017

Zlatého medvěda pro nejlepší film získalo na 67. ročníku mezinárodního filmového festivalu Berlinale při slavnostním vyhlášení maďarské drama Testről és lélekről (na snímku). Snímek o netradičním romantickém vztahu, který se vyvíjí v budapešťských jatkách, vznikl pod režisérskou taktovkou Ildikó Enyedi. O jeho vítězství rozhodla mezinárodní porota ve složení Paul Verhoeven, Maggie Gyllenhaal, Dora Bouchoucha Fourati,… Pokračovat »