ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 34056 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

Roger Waters točí album o zabíjení dětí a lásce

0 jsk 16.1.2017

Britský hudebník Roger Waters zveřejnil video ze studia, ve kterém připravuje nové album. Hraje v něm na baskytaru a společnost mu dělá producent Nigel Godrich. Waters prostřednictvím služby Instagram také nabídl fotografii, na které hraje na baskytaru a Godrich na kytaru. „Zpět v práci,“ napsal k záběru. Někdejší člen již nefungující kapely Pink Floyd v loňském… Pokračovat »

Do kin vešla komedie Všechno nebo nic. Titulní písničku nazpívala Ewa Farna

0 jsk 13.1.2017

Všechno nebo nic, romantickou komedii o dvou kamarádkách a jejich životních eskapádách s muži, podpořila písní zpěvačka Ewa Farna. Snímek režisérky Marty Ferencové měl premiéru ve čtvrtek. Hrdinky filmu natočeného podle knihy nejprodávanější slovenské autorky Evity Urbaníkové se zapletou s velmi zajímavými muži. Nakonec ale stejně zjistí, že ty úplně nejzajímavější mají blízko sebe. Praktickou zodpovědnou… Pokračovat »

BBC Sound of 2017: Rok pro zpěvačku Ray BLK

0 jsk 9.1.2017

Tradiční novoroční anketa stanice BBC, která určuje hudební hvězdy následujícího roku a jmenuje se BBC Sound of, zná svého favorita. Sto sedmdesát dotázaných, mezi nimi jsou dýdžejové, kritici i organizátoři festivalů, tvrdí, že letošek bude patřit třiadvacetileté Londýňance Ray BLK. „Nevěřím tomu, že se to stalo,“ reagovala překvapená zpěvačka pro BBC poté, když její jméno… Pokračovat »

Členové One Direction jsou nejlépe vydělávající evropské osobnosti

0 jsk 2.1.2017

Členové britsko-irské chlapecké skupiny One Direction jsou podle magazínu Forbes nejlépe vydělávajícími evropskými osobnostmi. Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson a Niall Horan si od 1. června 2015 do 1. června 2016 připsali na konto 110 milionů dolarů, a to i přesto, že koncem loňského roku oznámili pauzu. Většina jejich příjmů pochází z turné On… Pokračovat »

Drake vyrovnat rekord v počtu skladeb v žebříčku Billboard

0 jsk 30.12.2016

Kanadský rapper a zpěvák Drake si díky hostování v skladbě Both od Gucciho Manea připsal na konto již 132. singl, se kterým se mu podařilo dostat do amerického žebříčku Billboard Hot 100. Vyrovnal se tak svému americkému kolegovi Lilu Wayneovi, jenž byl dosud rekordmanem mezi sólovými interprety v počtu skladeb v uvedeném singlovém žebříčku. Nejvíc,… Pokračovat »

Podle žebříčku žebříčků nahrála nejlepší album roku Beyoncé

0 jsk 27.12.2016

Nejlepším albem roku 2016 je podle světových hudebních kritiků Lemonade americké zpěvačky Beyoncé. Její šestá studiová deska, z níž pocházejí singly Formation či Sorry, se umístila na prvním místě takzvaného „žebříčku žebříčků“, který sestavila BBC. Beyoncé předstihla i alba Blackstar zesnulého britského hudebníka Davida Bowieho či Blond Franka Oceana, která obsadila druhou a třetí příčku…. Pokračovat »

Věra Špinarová: Odejít z města bylo jedno z nejlepších rozhodnutí

0 Redakce 23.12.2016

Zpěvačka Věra Špinarová slaví své pětašedesáté narozeniny. Při této příležitosti nedávno vydal Supraphon výběrové album Zóna lásky. Je na něm jednadvacet balad a písniček o lásce. Většina posluchačů se domnívá, že jste se narodila v Ostravě. A to 22. prosince roku 1951. Tento údaj je možné rovněž najít v jinak mimořádně spolehlivé a v mnoha… Pokračovat »

První kino světa otevřeli v Paříži před 110 lety

0 jsk 16.12.2016

Před 110 lety, v polovině prosince roku 1906, otevřeli v Paříži ve Francii první kino na světě. Jmenovalo se Cinema Omnia Pathé a sloužilo pouze promítání filmů. Mělo 300 sedadel pro diváky a nacházelo se přímo na bulváru Montmartre. V průběhu let prodělalo několik rekonstrukcí. V třicátých letech dvacátého století mělo 700 sedadel, název se změnil na… Pokračovat »

Nejpřeplácenějším hercem Hollywoodu je Johnny Depp

0 jsk 12.12.2016

Nejpřeplácenějším hollywoodským hercem je podle amerického magazínu Forbes Johnny Depp, který se na první příčce tohoto žebříčku umístil už loni. Podle redaktorů magazínu jeho poslední tři snímky, které měly premiéru do 1. června 2016, vydělaly v průměru odhadem pouze 2,80 dolaru na každý dolar, jenž filmové společnosti herci zaplatily. Šlo například o pokračování filmu Alenka… Pokračovat »

V lednu vyjde reedice alba Nirvany

0 jsk 9.12.2016

Zajímavá zpráva přišla na konci tohoto týdne. Na trh se podle ní dostane reedice kompilačního alba legendární americké Nirvany nazvaného Incesticide. Vyjde již 13. ledna 2017 na dvou vinylech. O remasterovanou verzi kolekce se postaral Bernie Grundman, který pracoval s originálními analogovými nahrávkami. Kompilace Incesticide vyšla původně 14. prosince 1992 a nabídla různé raritní a… Pokračovat »

Přihlásit se k účtu

Nepamatujete siHeslo ?

Zaregistrujte se!