ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12150 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: TopStory

Na Berlinale vyhrál maďarský film, ocenili i snímek s Miroslavem Krobotem

0 jsk 20.2.2017

Zlatého medvěda pro nejlepší film získalo na 67. ročníku mezinárodního filmového festivalu Berlinale při slavnostním vyhlášení maďarské drama Testről és lélekről (na snímku). Snímek o netradičním romantickém vztahu, který se vyvíjí v budapešťských jatkách, vznikl pod režisérskou taktovkou Ildikó Enyedi. O jeho vítězství rozhodla mezinárodní porota ve složení Paul Verhoeven, Maggie Gyllenhaal, Dora Bouchoucha Fourati,… Pokračovat »

Grammy ovládla Adele, skladbou roku je Hello

0 jsk 13.2.2017

Britská zpěvačka Adele si na 59. ročníku předávání cen americké Národní akademie nahrávacích umění a věd v noci z neděle na pondělí v Los Angeles odnesla pět trofejí. Uspěla díky studiové desce 25 v kategoriích Album roku a Nejlepší popové vokální album, singl Hello akademici prohlásili za Nahrávku roku, Píseň roku a Adele za něj získala i trofej… Pokračovat »

Martin Klásek z Divadla Spejbla a Hurvínka: Naštěstí mou fistulku děti přijímaly

0 Redakce 9.2.2017

Martin Klásek říká, že divadlo chtěl dělat vždycky. Narodil se v herecké rodině, tatínek byl činoherní herec a maminka baletka. Dětství prakticky strávil v zákulisí. Divadlo poprvé okusil v českobudějovickém dětském souboru Jitřenka a následně se  hlásil na pražskou konzervatoř, kam ho nakonec nevzali. Šel se učit dřevomodelářem a o rok později dostal od Miloše Kirschnera… Pokračovat »

Chystají film o vztahu Yoko Ono a Johna Lennona

0 jsk 6.2.2017

Japonská zpěvačka, herečka a výtvarnice Yoko Ono spolupracuje jako producentka na filmu, který je inspirován jejím vztahem se zesnulým Johnem Lennonem. Předtím dala povolení k jeho natáčení a sama se spolupodílí na scénáři, do něhož přispěla řadou historek, informací a nápadů. Na zatím nepojmenovaného projektu se podílejí i producenti Michael De Luca, Josh Bratman a Anthony… Pokračovat »

Dcera Michaela Jacksona soudí, že její otec byl zavražděn

0 jsk 3.2.2017

Ve svém vůbec prvním dlouhém rozhovoru, který zveřejnil americký magazín Rolling Stone, promluvila dcera Michaela Jacksona Paris. Hovořila o dětství v Neverlandu, o zpěvákových bolestech, ale i tom, že si je jistá tím, že z tohoto světa neodešel nešťastnou náhodou. Redaktor magazínu Rolling Stone Brian Hiatt ji vyzpovídal v dlouhém rozhovoru jako první. Od Jacksonovy smrti… Pokračovat »

Robin Thicke to nezvládl. Nesmí se přibližovat ke své bývalé rodině

0 jsk 30.1.2017

Možná si živě pamatujete na to, kolik mediální pozornosti bylo upřeno na rozchod amerického zpěváka Robina Thickeho s manželkou a herečkou Paulou Pattonovou. Dělo se to v roce 2014, Thicke v rozhovorech a na veřejnosti plakal a žádal svou ženu o odpuštění. Nahrál na to konto dokonce album Paula (2014), které je jí věnováno a je zatím… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Dlouhý a trochu utahaný koncert Green Day

0 jsk 23.1.2017

Americká skupina Green Day se v neděli po sedmi letech vrátila do Prahy. Do holešovické Tipsport Areny na ni dorazilo více než deset tisíc diváků a všem byly jasné dvě věci. Jednak že se bude propagovat loňská deska Revolution Radio a také že se budou hrát nezapomenutelné písničky z minulosti. Shrnuto a sečteno to znamenalo, že by… Pokračovat »

Paul McCartney chce zpět práva na hity Beatles

0 jsk 20.1.2017

Paul McCartney, britský hudebník, zpěvák a skladatel, podal u federálního soudu v newyorském Manhattanu žalobu na hudební vydavatelství Sony/ATV ohledně vlastnictví autorských práv na množství hitů, které napsal s Johnem Lennonem během působení ve skupině Beatles. Autorská práva zakoupil v nechvalně známé kauze v roce 1985 americký zpěvák Michael Jackson, po jehož smrti byla všechna… Pokračovat »

Roger Waters točí album o zabíjení dětí a lásce

0 jsk 16.1.2017

Britský hudebník Roger Waters zveřejnil video ze studia, ve kterém připravuje nové album. Hraje v něm na baskytaru a společnost mu dělá producent Nigel Godrich. Waters prostřednictvím služby Instagram také nabídl fotografii, na které hraje na baskytaru a Godrich na kytaru. „Zpět v práci,“ napsal k záběru. Někdejší člen již nefungující kapely Pink Floyd v loňském… Pokračovat »

Do kin vešla komedie Všechno nebo nic. Titulní písničku nazpívala Ewa Farna

0 jsk 13.1.2017

Všechno nebo nic, romantickou komedii o dvou kamarádkách a jejich životních eskapádách s muži, podpořila písní zpěvačka Ewa Farna. Snímek režisérky Marty Ferencové měl premiéru ve čtvrtek. Hrdinky filmu natočeného podle knihy nejprodávanější slovenské autorky Evity Urbaníkové se zapletou s velmi zajímavými muži. Nakonec ale stejně zjistí, že ty úplně nejzajímavější mají blízko sebe. Praktickou zodpovědnou… Pokračovat »