ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 57711 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: Radia a televize

Jihočeskou Thálii za rozhlasové herectví získala Lenka Šestáková

0 Redakce PLAY.CZ 27.3.2017

Lenka Šestáková převzala Jihočeskou Thálii za rozhlasové herectví pro rok 2016. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v sobotu 25. března večer v Jihočeském divadle. Český rozhlas České Budějovice ocenil Lenku Šestákovou za interpretaci povídky Sestra Josefa. Rozhlasovou povídku Sestra Josefa z pera americké spisovatelky, učitelky a aktivistky bojující za práva žen a míšenců Alice Dunbar Nelson… Pokračovat »

Obrazové ohlédnutí za 25 lety festivalu Okolo Třeboně v budějovickém rozhlase

0 Redakce PLAY.CZ 24.3.2017

S veselou nostalgií se v kavárně a studiu Českého rozhlasu České Budějovice ohlédneme za čtvrtstoletím festivalu Okolo Třeboně. V pondělí 27. března od 17 hodin se zde můžete potkat s muzikanty a dalšími příznivci této hudební přehlídky, která se za úctyhodných 25 let existence rozvinula do dalších žánrů (včetně sportu a gastronomie) a získala si… Pokračovat »

Všechno nejlepší, Pepíku!

0 Redakce PLAY.CZ 17.3.2017

V neděli 19. března oslavují svůj svátek Josefové, neboli lidově Pepíci. Popularita tohoto jména se zřetelně promítá také do vysílání Českého rozhlasu České Budějovice. Hudební gratulaci v Písničkách pro radost totiž od svých blízkých uslyší přesně 50 jihočeských Pepíků. Kapacitu pořadu gratulanti vyčerpali dva měsíce před vysíláním. Gratulace pro Josefy nebo také Pepy, Pepíky, Josífky… Pokračovat »

Festival Porta přiláká do rozhlasu talentované muzikanty

0 Redakce PLAY.CZ 17.3.2017

Jihočeské finále slavného festivalu Porta se opět uskuteční v Českém rozhlase České Budějovice. Porta tradičně probíhá nejprve v regionálních kolech, ti nejlepší v soutěži postoupí na finále české Porty v Řevnicích. Přehlídka kapel 51. ročníku Porty začíná ve Studiovém sále u Tří lvů 1 v sobotu 18. března ve 14 hodin. Soutěžního regionálního kola Porty… Pokračovat »

Legendární jazzmanka Jana Koubková natočí živý koncert v budějovickém rozhlase

0 Redakce PLAY.CZ 13.3.2017

Ve středu 15. března vystoupí v budově Českého rozhlasu České Budějovice legendární česká jazzová zpěvačka Jana Koubková v doprovodu trojice špičkových instrumentalistů. Veřejná nahrávka ve studiovém sále začíná v 19 hodin. Impozantní jazzový vokální projev Jany Koubkové, který se v průběhu času dotýká různých vlivů včetně world music, nejvýrazněji charakterizuje takzvané scatování, tedy způsob zpěvu, při němž se… Pokračovat »

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Jeden svět

0 Redakce PLAY.CZ 7.3.2017

Radio 1 bude v rámci 19. ročníku festivalu Jeden svět vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad bude na Radiu 1 vysílán v průběhu konání festivalu od 7. do 14. března, vždy v 11:00 a 16:00. Zpravodajství připraví Tereza Hronová z týmu festivalu Jeden svět. Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na… Pokračovat »

Otevíráme rozhlasovou Kavárnu. Dozvíte se to nejzajímavější z kulturního dění na jihu Čech

0 Redakce PLAY.CZ 3.3.2017

V neděli 5. března odvysílá Český rozhlas České Budějovice první díl nového kulturního magazínu Kavárna. Ten každý týden přinese to nejzajímavější z kulturního dění na jihu Čech. Vždy v neděli po 18. hodině se na vás těší moderátorka Lenka Nechvátalová. Kdyby nebylo umění a umělců, nebylo by tolika radosti na světě – ani v jižních… Pokračovat »

TV ROCKPARÁDA – Březen 2017

0 Redakce PLAY.CZ 28.2.2017

V novém dílu TV ROCKPARÁDY se můžete těšit na Jirku Urbana a Honzu Toužimského – ARAKAIN, Fany Michalíka a Juru Šperla – LIMETAL a za PREMIER přijali pozvání Jarda Bobowski a Yarda Mikoška. Co všechno vás tu ještě čeká najdete v upoutávce – https://youtu.be/nMPrTKYegsk V soutěži můžete vyhrát opět mega balík krásných rockových dárků. Nechte se překvapit… Pokračovat »

Houslista Jaroslav Svěcený hostem rozhlasové besedy U Tří lvů

0 Redakce PLAY.CZ 28.2.2017

S věhlasným houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným se můžete setkat ve středu 1. března v budově Českého rozhlasu České Budějovice. Přijďte v 17 hodin do studiového sálu na zábavné i poutavé povídání z cyklu Host U Tří lvů. Besedě předchází i rozhovor ve vysílání po 14. hodině, obojím provede moderátorka Jana Urbanová. Jaroslav Svěcený je jedním… Pokračovat »

Koncerty v přímých přenosech jsou zpátky v budově ostravského rozhlasu

0 Redakce PLAY.CZ 23.2.2017

Po několika měsících oprav prostor hudebního Studia 1 zahájí Karel Hegner a CM Aleše Smutného letošní rozhlasovou koncertní sezónu. Posluchači, kteří v soutěži Českého rozhlasu Ostrava vyhrávají vstupenky, si 2. března přijdou poslechnout koncert rovnou do znovu otevřeného studia. V předchozích měsících řešilo ostravské studio Českého rozhlasu ty nejpalčivější problémy Studia 1, jako je oprava topení, vzduchotechniky… Pokračovat »