ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6191 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Archivy rubriky: První dojem

PRVNÍ DOJEM: Dlouhý a trochu utahaný koncert Green Day

0 jsk 23.1.2017

Americká skupina Green Day se v neděli po sedmi letech vrátila do Prahy. Do holešovické Tipsport Areny na ni dorazilo více než deset tisíc diváků a všem byly jasné dvě věci. Jednak že se bude propagovat loňská deska Revolution Radio a také že se budou hrát nezapomenutelné písničky z minulosti. Shrnuto a sečteno to znamenalo, že by… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Koncert Bryana Adamse skončil žádostí o roku

0 jsk 6.10.2016

Zpěvák, skladatel a hudebník Bryan Adams se do České republiky vrací pravidelně. Ve středu se představil v pražské O2 areně, která byla příjemně zaplněná. Diváci si během koncertu v podstatě přišli na všechno, co dělá písničky kanadského hudebníka tak populární, a co potažmo stojí za jeho oblíbeností. Navíc v závěru koncertu došlo pod pódiem k žádosti o ruku. Adams… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Nickelback měli říz

0 jsk 19.9.2016

Čeští diváci se kanadské rockové kapely Nickelback dočkali s ročním zpožděním. Tahle parta měla dorazit už loni, jenomže zpěvákovi Chadu Kroegerovi vypověděly službu hlasivky, a tak šel na operaci a jeho spoluhráči si užívali dovolenou. V neděli večer už ale bylo všechno v pořádku. Čtveřice dorazila v plné parádě a ve skvělé formě. Po předskakujících Kanaďanech Monster Truck připravila… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Red Hot Chili Peppers oprašovali i leštili

0 jsk 5.9.2016

Americká formace Red Hot Chili Peppers dorazila v neděli 4. září do Prahy. Přivezla několik písniček ze svého letošního alba The Getaway, doplnila je staršími a také porcí improvizací. S trochou nadsázky by se dalo konstatovat, že starší skladby oprašovala a ty nové leštila tak, aby byly co nejparádnější. Zmíněné improvizace plnily funkci jakéhosi spojovníku mezi jednotlivými… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Robert Plant nezapomněl ani na písně Led Zeppelin

0 jsk 28.7.2016

Robert Plant, bývalý zpěvák legendárních Britů Led Zeppelin, se po roce vrátil do České republiky. Loni v červenci zpíval v zaplněné hale Rondo v Brně, ve středu večer, opět v červenci, vystoupil se svou současnou skupinou The Sensational Space Shifters před asi sedmi tisíci diváky v amfiteátru Lochotín v Plzni. Jejich set se skládal z písniček, které složili společně, také ze… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Rihannin pop a Rihannino disko

0 jsk 27.7.2016

Zpěvačka Rihanna, která pochází z Barbadosu a žije v New Yorku, přijela v úterý večer potřetí do Prahy. Je na turné ke svému letošnímu albu Anti, ovšem na koncertech nehraje pouze písničky z něho. V repertoáru má celou škálu skladeb ze své již poměrně košaté kariéry, písničky ryze popové a písničky diskotékové. V těch popových je přesvědčivá, silná, výborně v nich zpívá… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Důstojné rozloučení Black Sabbath

0 jsk 1.7.2016

Bude-li všechno tak, jak je naplánováno, přijeli britští Black Sabbath ve čtvrtek večer do Prahy naposledy. Jsou na rozlučkovém turné, které se jmenuje The End Tour. Podle slov členů kapely je to skutečně poslední koncertní série, kterou spolu pod hlavičkou Black Sabbath absolvují. Loučí se přitom velmi důstojně a poctivě. Jejich pražský koncert totiž stál… Pokračovat »

PRVNÍ DOJEM: Paul McCartney oživil Beatles

0 jsk 17.6.2016

Zpěvák Paul McCartney přijel podruhé do Prahy. Premiérově v české metropoli koncertoval v roce 2004 v dnes již neexistujícím Kolbenova Parku. Tehdy ho vidělo na padesát tisíc diváků. Ve čtvrtek večer vystoupil v O2 areně. Bylo předem vyprodáno a McCartney přijel v rámci svého turné nazvaného One On One. Bezmála tříhodinový koncert byl sestaven z písniček, které kariéru bývalého člena skupin… Pokračovat »

AC/DC to dokázali i s Axlem

0 jsk 23.5.2016

V neděli večer vystoupili na letišti v pražských Letňanech australští hardrockoví veteráni AC/DC. Namísto jejich kmenového zpěváka Briana Johnsona s nimi přijel W. Axl Rose, jinak vokalista amerických Guns N’Roses. V sestavě Johnsona nahradil poté, kdy se u něho ozvaly potíže se sluchem a lékaři mu doporučili v turné nepokračovat. Axl se kapele nabídl jako náhrada a ta jej přijala…. Pokračovat »

Charles Aznavour zpíval v Praze poprvé a možná naposledy

0 jsk 7.4.2016

Francouzský zpěvák Charles Aznavour vystoupil ve středu večer v beznadějně vyprodaném pražském Kongresovém centru. Tato hvězda světové hudby vystoupila v jednadevadesáti letech v České republice poprvé. V bývalém Československu však jednou koncertoval, v Bratislavě v listopadu 1978. V Praze se měl představit v roce 1969, ale v souvislosti se smrtí Jana Palacha koncert zrušil. Aznavour zaujal svým hlasovým přehledem i repertoárem. Ten si,… Pokračovat »